Logogram strony

Myśliciel A.Rodin

Rozmiar tekstu

Najbliższe konwersatoria z TQM

 

Wszystkie konwersatoria odbywają się
w godzinach od 16:00 do 20:00
w goszczącym nas już od wielu lat
Ośrodku Rozwoju Edukacji
Al. Ujazdowskie 28 w Warszawie.
Budynek mieści się na rogu
Al. Ujazdowskich i Pl. Trzech Krzyży
po stronie hotelu Sheraton.

Wstęp wolny

 

Osoby, które chciałby otrzymywać zawiadomienia o konwersatoriach do swojej skrzynki mailowej proszone są o napisanie do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na stronie Zamów biuletyn nowości Można też zaprenumerować biuletyn, który będzie automatycznie wysyłany z mojej witryny.

MOJA KSIĄŻKA

Informuję moich czytelników, że na stronie Moja książka "Doktryna jakości" znajduje się uaktualniona (w stosunku do drukowanej) wersja mojej książki "Doktryna jakości", a także przewodnik po niej dla czytelników, którzy niekoniecznie chcą zgłębiać pełną jej treść.

Najbliższe konwersatorium po przerwie wakacyjnej w październiku 2016. Informacje w sprawie terminów i tematów we wrześniu.

Konferencja FIRMA Z DUSZĄ

Zapraszam Państwa na całodzienną konferencję, która odbędzie się najprawdopodobniej w październiku 2016 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Konferencja — na której również wystąpię — będzie w całości poświęcona firmom turkusowym tak jak rozumie je Frederic Laloux (patrz: Frederic Laloux, Pracować inaczej, Studio Emka 2015). Będzie więc mowa o firmach, gdzie albo w ogóle nie ma menedżerów, albo gdzie ich rola sprowadza się do wspierania pracowników, a nie do wydawania poleceń i kontrolowania ich wykonania. Na konferencji wystąpią przede wszystkim praktycy tego stylu zarządzania. Wszystkie informacje na stronie konferencji.

Dla słuchaczy naszego konwersatorium zniżka w wysokości 30%. Aby uzyskać zniżkę należy wysłać mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  hasło "Andrzej Blikle - zaproszenie" oraz oczywiście swoje dane. W odpowiedzi organizatorzy wyślą fakturę proforma,